כמה זמן שמים סטריליזטור במיקרו – מדריך

סטריליזטור לניקוי וחיטוי יעיל ומהיר של בקבוקים, הינו פופולרי בקרב הורים רבים. עם המעבר להאכלה בבקבוק אתם רוצים להיות רגועים שילדכם לא מכניסים חיידקים מזיקים לפה. בזכות תהליך החיטוי של פטמות לבקבוקים, מוצצים וכלי אכילה נוספים במיקרו התהליך נהיה קצר ויעיל. להלן כל מה שחשוב לדעת על סטריליזטור למיקרו.
כמה זמן שמים סטרליזטור במיקרוגל

חיטוי בקבוקים

משרד הבריאות ממליץ מאוד לחטא את הבקבוקים של התינוק לפחות עד גיל שישה חודשים ואפילו יותר. זאת מכיוון שבחודשים הראשונים מערכת החיסון של תינוק רק מתפתחת, היא בשלב בו היא לאו דווקא יכולה להתמודד עם מיני חיידקים שונים. תהליך החיטוי מבטיח לשמור על התינוק שלכם בריא מפחית את הסיכוי לחדירת זיהומים וחיידקים מזיקים.

סטריליזטור מחטא

יש דרכים לחטא בקבוקים גם ללא המכשיר, זה דורש לשים מים חמים בסיר על הכיריים ולהרתיח מספר דקות. כשיש ילדים אנחנו יודעים כמה כל דקה חשובה וכמה שפעולה כביכול פשוטה של מים על הגז יכולה להפוך אפילו למסוכנת. מכשיר הסטריליזטור במיקרו מקצר תהליכים, הופך את זה להרבה יותר מהיר ובטיחותי.

$24.65
$29.99
במלאי
4 new from $24.65
as of מאי 31, 2024 6:43 am
Amazon.com
עודכן לאחרונה ב- מאי 31, 2024 6:43 am
,

איך משתמשים בסטריליזטור?

השימוש הוא מאוד נוח ופשוט. ראשית שוטפים את החלקים השונים של הבקבוק והמוצצים. לאחר מכן, מניחים את כל החלקים במכשיר ומכניסים למיקרו למספר דקות (רוב המותגים ממליצים 3-5 דקות). זהו, תהליך פשוט וקל, מומלץ להניח להתקררות מועטה על השיש לפני שימוש והופ יש לכם בקבוק נקי ובטוח לשימוש.

כל כמה זמן צריך לחטא בקבוקים?

אין צורך להיות אובססיבים, אם אתם הורים לילד ראשון אז אוטומטית מפלס הלחץ יותר גבוה. מומלץ לעשות את תהליך העיקור (חיטוי) אחרי כל כמה שימושים. אם משהו נפל לרצפה גם אז מומלץ. בזכות מכשיר הסטריליזטור אין מדובר בתהליך טרחני שדורש יותר מדי. כמה דקות ואתם בסדר, התייחסו לזה כמו שטיפת כלים פשוט וקבעו לעצמכם רוטינה שתתאים.

האם חייב סטריליזטור

התשובה היא שזו החלטה שלכם, בסופו של דבר יש יתרונות רבים מאוד למכשיר הפשוט הזה ולפעמים עדיף לשלם עוד כמה שקלים כדי להיות רגועים ולא להתעסק סתם בעוד משימות. יש סוגים שונים של מכשירים, כך שתוכלו למצוא את המכשיר הכי נוח עבורכם. 

הרשמה לניוזלטר
Picture of צוות baby-safety
צוות baby-safety

הצוות מביא את התכנים החשובים ביותר, ומשקיע במחקר ובכתיבה כדי לתת לכם את המידע העדכני ביותר.

שטחי פרסום/קניית קישור

מעל 2,600 כניסות אורגניות בחודש לאתר,
מקהל ממוקד של הורים לילדים ותינוקות.
אתר עם תוכן איכותי בלבד!