איך לבחור כרית הנקה?

אם את הולכת להניק, יש רשימה ארוכה של ציוד שסביר להניח שתרצי להשקיע בו, ממשאבת חלב טובה, חזיית הנקה נוחה ועד קרם מרגיע לפטמות. אם יש משהו שאמהות מניקות אוהבות ומעריכות במיוחד, זה כרית הנקה. זה עוזר למצוא תנוחת הנקה נוחה גם עבורך וגם עבור התינוק. אז איך בוחרים כרית מתאימה עבורך? המשיכי לקרוא :)
איך לבחור כרית הנקה

למה כרית הנקה מקלה עלייך

כאשר יש לך תינוק שיונק הרבה, לעיתים הפסקות אוכל תכופות יכולות להרגיש כנצח. חיוני אם כך לקבל את התמיכה הנכונה עבורך ועבור התינוק שלך כדי שתיווצר סביבה נעימה ונוחה לשניכם. בבחירת כרית הנקה הטובה ביותר, חשוב לשקול איזה סוג יעזור לך בצורה הטובה ביותר להניק. למזלך יש היום מגוון עשיר של גדלים, ריפודים וצורות כך שבטוח יש שם משהו שמתאים לך ולצרכים שלך.

מתי צריך כרית הנקה?

סביר להניח שתשתמשי בכרית הנקה בכל פעם שאת מניקה, במיוחד בחודשים הראשונים. רק לאחר ארבעת עד שישה החודשים הראשונים, לתינוקך תהיה יותר שליטה בראש ובצוואר וייתכן שלא תזדקקי לכרית. אם כי, לכרית הנקה יתרונות מגוונים ורבים. ניתן להיעזר בה גם בהמשך הדרך ההתפתחותית של התינוקשלך, למשל כמקום מנוחה טוב כשהם טרם יכולים לשבת.

גודל וצורה

לא משנה איך תבחרי להאכיל את הקטנצ'יק שלך, בקבוק או הנקה אתם תרצו לשבת בנוח. לכן, תצטרכי לבחור כרית הנקה המתאימה לגב שלך, באופן אידיאלי כך שהגב והראש של התינוק ממוקמים באותו גובה כמו השד שלך. בנוסף, בעוד שחלק מהעיצובים הם בצורה שמקיפה את גופך כמו חצי סהר אחרות ארוכות ומלבניות. הכי חשוב שלתינוק שלך יהיה מרחב בטוח ומאובטח בזמן האכלה.

קלות לניקוי

לפני רכישת כרית הנקה, קחי בחשבון שמדובר בניקיון כמעט יומיומי. תינוקות פולטים באופן בלתי צפוי, וחלב נשפך לעתים קרובות במהלך זמני האכלה. לכן, תרצי להתרחק מכריות הנקה קשות במיוחד לניקוי.

לכריות הנקה מסוימות יש כיסויים הניתנים להסרה, ואחרות כוללות חילופים של כיסויים. נסי לבחור כרית הנקה שניתן לכבס במכונה וגם לייבש.

אחסון

למרות שזה לא תכונה חיונית, חלק מהאמהות מעריכות כריות הנקה עם כיס שבו ניתן לשים בקבוק, צעצוע לתינוק או פריט קטן אחר שאולי תצטרכו בקרבת מקום במהלך האכלה. כמו כן כרית שאפשר לקחת איתכם למקומות אחרים בהינתן שאתם לא בבית כשהתינוק רעב. בחרו כרית קשיחה ואיכותית כך שהיא תשמר לכם לאורך זמן ואולי אפילו לילד הבא.

הרשמה לניוזלטר
Picture of צוות baby-safety
צוות baby-safety

הצוות מביא את התכנים החשובים ביותר, ומשקיע במחקר ובכתיבה כדי לתת לכם את המידע העדכני ביותר.

שטחי פרסום/קניית קישור

מעל 2,600 כניסות אורגניות בחודש לאתר,
מקהל ממוקד של הורים לילדים ותינוקות.
אתר עם תוכן איכותי בלבד!