איזה סטריליזטור מומלץ? המדריך המלא

שימוש מתמיד של בקבוקים לתינוקות ומוצצים למיניהם מצריך חיטוי וניקוי יסודי. במיוחד כשהם רק בני כמה שבועות או חודשים מערכת החיסון שלהם עדיין מתפתחת ולכן רגישה יותר לחיידקים. סטריליזטור זה בדיוק המכשיר שמקל על החיטוי ועוזר לכם לשמור על הכלים נקיים, יש מגוון רחב של סוגים ודגמים ואנחנו פה בשביל להמליץ לכם מה חשוב בבחירת סטריליזטור.
איזה סטריליזטור מומלץ

האם אתם צריכים סטריליזטור בקבוקים?

שטיפת בקבוקים ביד עם סבון ומים חמים או העברתם במדיח הכלים לא בשביל שמירה על ניקיון הבקבוקים ושאר ציוד התינוק שברשותכם. עיקור, חיטוי, הוא שלב נוסף שמומלץ לעתים קרובות להורים לתינוקות קטנים שעדיין מערכת החיסון שלהם לא חזקה. חלק מההורים בוחרים לעשות זאת באופן קבוע או מדי פעם כדי לשמור על פריטים בשימוש תכוף נקיים במיוחד. אם תבחרו לעקר את הבקבוקים של תינוקכם, ישנן מספר דרכים לעשות זאת, בעיקר בעזרת סטריליזטור.

הנה המומלצים והנמכרים ביותר:

*המוצרים הינם דרך אמאזון ולא סתם את המחקר כבר עשינו! (לרוב זול יותר בעד 50% מהארץ, מוזמנים לבדוק!)

$54.00
$69.99
במלאי
4 new from $46.00
as of מאי 30, 2024 7:16 pm
Amazon.com
עודכן לאחרונה ב- מאי 30, 2024 7:16 pm
$23.89
$32.00
במלאי
4 new from $23.88
as of מאי 30, 2024 7:16 pm
Amazon.com
עודכן לאחרונה ב- מאי 30, 2024 7:16 pm
עודכן לאחרונה ב- מאי 30, 2024 7:16 pm

איך סטריליזטור עובד?

סטריליזטור פועל על מים, יותר נכון מים רותחים. באמצעות האדים זה מחטא את כל מוצרי הפלסטיק שמשמים אתכם להאכיל את ילדיכם. סטריליזטור למיקרוגל פועל על מים מסוננים, מים מסוננים ימנעו הצטברות של אבנית ושל בקטריות לא רצויות. מוצרים שנכנסים לפה של הקטנים שלנו צריכים להיות בטיפוח מתמיד.

סוגי סטריליזטורים

רוב הסטריליזטורים מגיעים בשני סוגים – מיקרוגל או חשמלי. שניהם משתמשים באדים כדי לחסל 99.9% מהחיידקים המזיקים תוך דקות ספורות, אז זה רק עניין של העדפה אישית באיזה מהם כדאי לבחור. ישנם גם מכשירים הפועלים על אור UV המתחילים להפוך לאפשרות פופולרית. בכל אופן הכי מומלץ זה פשוט להבין מה הצרכים שלכם, התקציב כמה מקום אחסון.

כמה זמן זה לוקח

דגמים מסוימים יכולים לעשות את העבודה שלהם תוך שתי דקות בלבד, אחרים עשויים לקחת עד 30. אם יש לכם מיקרוגל ישן יותר הספק נמוך יותר וייתכן שזה יקח יותר זמן לעקור את הבקבוקים ואת שאר החלקים ששמתם בפנים.

כדי להיות בטוחים שהשלמתם את התהליך כראוי תקראו טוב את הוראות השימוש וודאו שלאחר הניקוי הם יוצאים חמים ולחים. חלק מהסטריליזטורים לבקבוקים גם ייבשו את הפריטים לאחר העיקור, מה שיכול להועיל להורים עסוקים, אחרים פשוט דורשים כמה דקות להתקרר על השיש.

כמה אפשר לנקות בסבב אחד

רוב הסטריליזטורים מכילים בין 4 ל-6 בקבוקים, והם עשויים להכיל גם מקום נוסף עבור חלקי משאבת חלב ומוצצים. כדאי גם לשקול כמה מקום הוא יתפוס על השיש שלכם, והאם תרצו להשאיר אותו בחוץ מטעמי נוחות או לאחסן כאשר אינו בשימוש. רוב הסטריליזטורים יכולים להכיל מגוון סוגים שונים של בקבוקים, נסו לשמוע המלצות מהורים שכבר רכשו וגלו מה טוב עבורכם.

לסיכום

אם אתם קונים משהו שמטרתו לנקות ולחטא את הציוד של התינוק שלכם, אל תתפשרו. תקנו משהו באיכות טובה שמתמודד מול חיידקים בצורה מיטבית וגם שיחזיק לכם להרבה זמן ולהרבה שימושים.

הרשמה לניוזלטר
Picture of צוות baby-safety
צוות baby-safety

הצוות מביא את התכנים החשובים ביותר, ומשקיע במחקר ובכתיבה כדי לתת לכם את המידע העדכני ביותר.

שטחי פרסום/קניית קישור

מעל 2,600 כניסות אורגניות בחודש לאתר,
מקהל ממוקד של הורים לילדים ותינוקות.
אתר עם תוכן איכותי בלבד!