מאיזה גיל אפשר להעביר ממיטת מעבר?

התינוק שלכם כבר לא כזה קטן ואתם מבינים שמה שאומרים נכון, הזמן טס כשיש תינוקות ולפני ששמים לב הם כבר לא ישנים בעריסה ואפילו מיטת מעבר כבר לא מתאימה להם. השיקולים מתי, איך ולמה לעבור ממיטה אחת לאחרת הם אינדיבידואלים וצריכים להתאים לצרכים של ילדיכם. הנה כמה דברים שחשוב שתדעו כדי לעזור לכם להחליט נכון.
מיטת מעבר לתינוק

מהי בכלל מיטת מעבר?

לפי שנדבר על גילאים נדבר ראשית על מה זה בכלל מיטת מעבר. בגדול מתי שנדמה לכם שהפועטים החמודים מצליחים לתכנן את הבריחה הראשונה שלהם מן העריסה, או שתפסתם אותם בתנוחות מרשימות של טיפוס מעל המעקה, משמע יש צורך במיטת מעבר. מיטת מעבר לרוב נמוכה כך שילד יוכל באופן עצמאי לעלות ולרדת ממנה, מידותיה יחסית קטנות והיא מעולה עבור ילדים בגילאי שנתיים ומעלה.

מיטת מעבר מפרץ ההרפתקאות מבית Getter
מיטת מעבר מפרץ ההרפתקאות מבית Getter

להזמנת מיטת מעבר לחצו כאן.

עד איזה גיל מתאימה מיטת מעבר?

מיטת מעבר מצוינת עבור ילדים בגיל שנתיים לפתח עצמאות וביטחון עצמי, המיטה הנמוכה שבנויה למידותיהם מאפשרת להם להרגיש בעלות ושייכות למרחב שלהם. אולם, עם הגעתם לגיל לטווח הגילאים 4-6 ילדכם זקוק למרחב ומיטת מעבר עלולה להיות קטנה מידי. כל ילד מביע את הצורך בזמן אחר, מרגישים כששנת הילד כבר לא נינוחה כשהייתה.

מעבר למיטה גדולה

מיטת מעבר כשמה כן היא, לכן מגיע שלב בו היא מסיימת את תפקידה ויש להחליף למיטה חדשה גדולה ומרווחת יותר. מיטה טובה עוזרת לשפר את איכות השינה ומקלה על תהליך ההירדמות. המעבר בין המיטות יכולה להעשות בשלבים, אל תמהרו להעלים את מיטת המעבר כי יקח זמן להסתגלות מחודשת. זה עלול לבוא לידי ביטוי בכמה לילות חסרי מנוחה, אל תיבהלו זה טבעי.

מיטת מעבר מעוצבת מיוז מבית Segal - צבע גרפיט
מיטת מעבר מעוצבת מיוז מבית Segal – צבע גרפיט

להזמנת מיטת מעבר לחצו כאן.

איך נבחר מיטה חדשה?

מיטות מעבר רבות באות בצבעים ודוגמאות צבעוניות ומגוונות, ואין סיבה שהמיטה החדשה לא תהיה עליזה וכיפית לילד שלכם. תחפשו משהו שהם יאהבו אבל לא טרנד חולף שאחרי שנה תרצו להחליף. מצעים ובובות יכולים להוסיף תחושה נעימה ומחבקת לילדכם, כזו שתקל על המעבר. תבחרו מזרון מרופד או אולי אפילו אורטופדי וכרית נוחה שמתאימה לגודל הנכון.

הרשמה לניוזלטר
Picture of צוות baby-safety
צוות baby-safety

הצוות מביא את התכנים החשובים ביותר, ומשקיע במחקר ובכתיבה כדי לתת לכם את המידע העדכני ביותר.

שטחי פרסום/קניית קישור

מעל 2,600 כניסות אורגניות בחודש לאתר,
מקהל ממוקד של הורים לילדים ותינוקות.
אתר עם תוכן איכותי בלבד!