3 כיסאות האוכל המומלצים ביותר

כיסא אוכל לתינוק הוא אחד הפריטים החושבים ביותר בהתפתחות של תינוק. הכיסא הוא מה שמאפשר לכם בבוא העת להתחיל להאכיל את התינוק גם אוכל מוצק, והוא הולך ללוות אתכם לא מעט זמן, עד שהתינוק יוכל כבר לשבת ליד שולחן. אנחנו כאן כדי לתת לכם סקירה על כמה דגמים של כיסאות מומלצים עבור התינוק שלכם.
כסא אוכל מומלץ לתינוק

כיסא אוכל מומלץ

כיסא תינוק מומלץ הוא כזה שקודם כל יהיה בטיחותי עבור התינוק שלכם. רק לאחר שמוודאים היטב שהכיסא בטיחותי ועומד בתקן, יש מקום לבחון גורמים נוספים כמו היכולת לנקות את הכיסא בקלות, המשקל של הכיסא והעיצוב שלו. מדובר כמובן על גורמים חשובים, אולם הבטיחות חייבת להיות מעל הכל. אז הנה כמה כיסאות שיכולים לעניין אתכם.

1. כיסא אוכל SpaceSaver – Woodland Wonders

מותג מפורסם ופופולרי Fisher-Price, הכיסא הזה הוא כיסא קלאסי שמאפשר לכם להאכיל את התינוק שלכם בצורה נוחה. הכיסא עומד בצורה יציבה על כיסא האוכל הרגיל שלכם בבית. הכיסא נייד במיוחד וניתן להוריד אותו במהירות מהכיסא. מה שאומר שהוא לא יצטרך לתפוס לכם מקום בפינת האוכל כאשר הוא לא בשימוש.

הכיסא מרופד כדי לוודא נוחות מרבית באזור הישיבה של התינוק, אולם הריפוד ניתן לפירוק מהיר ככה שאתם יכולים לנקות את הכיסא בקלות. את המגש של הכיסא אתם יכולים להרים כלפי מעלה כדי שהתינוק יוכל לשבת יחד עם כולם סביב השולחן המשפחתי.

כיסא אוכל/מושב הגבהה Healthy Care של Fisher-Price


אם אתם רוצים באמת להנות מחיסכון במקום, ויחד עם זאת לאפשר לתינוק שלכם לשבת יחד עם כולם סביב השולחן זה בהחלט כיסא מומלץ. את הכיסא הזה אתם לא צריכים להעמיד על הרצפה אלא על כיסא רגיל בפינת האוכל של הבית שלכם. בדיוק כמו הבוסטר שיש לכם ברכב, גם הכיסא הזה מונח על כיסא רגיל כדי לתת לתינוק שלכם הגבהה אפקטיבית.

גם מוצר זה מבית המותג של פישר פרייס המגיע בצבעים ירוק/כחול, מושב שקל מאוד לניקו וללא סדקים שלרוב כיסאות האוכל נכנסים לשם הפירורים. ניתן את המגש גם לשטוף במדיח הכלים.

כסא אוכל Graco DuoDiner DLX 6

הכיסא הזה הוא כיסא שבאמת מאפשר לכם נוחות מרבית, אך חשוב לדעת שהמחיר שלו בהתאם. מדובר על כיסא לתינוק יקר במיוחד שעולה כמעט 500 ₪, אך יחד עם זאת הוא מגיע עם מפרט טכני בהחלט מרשים. הכיסא מאפשר לכם 4 מצבים שונים:

שלב 1: כיסא גבוה לתינוק עם 3 מצבים מספק את המיקום הנכון לנוחות התינוק
שלב 2: כיסא גבוה מסורתי עם משטח מושב רחיץ במכונה
שלב 3: בוסטר לתינוק מתחבר לכיסא בחדר האוכל כדי להביא את התינוק ישר לשולחן
שלב 4: בוסטר לפעוטות מספק את המושב המושלם כשהתינוק שלך גדל, לשימוש בבית או בדרכים

בואו נסכם:

בחירת כיסא לתינוק צריכה להיעשות מתוך התחשבות במספר גורמים. ראשית כל יש לתת דגש על הבטיחות, לאחר מכן מומלץ לבחור בכיסא נוח וקומפקטי, שיאפשר לתינוק שלכם לאכול בצורה הנוחה ביותר.

הרשמה לניוזלטר
Picture of צוות baby-safety
צוות baby-safety

הצוות מביא את התכנים החשובים ביותר, ומשקיע במחקר ובכתיבה כדי לתת לכם את המידע העדכני ביותר.

מאמרים שיכולים לעניין אותך

שטחי פרסום/קניית קישור

מעל 2,600 כניסות אורגניות בחודש לאתר,
מקהל ממוקד של הורים לילדים ותינוקות.
אתר עם תוכן איכותי בלבד!