מה חשוב לבדוק לפני שהולכים להסתכל על עגלה לתינוק

מרץ 2, 2022

לפני לידה של תינוק, קנייה של עגלה היא כמובן חובה. לפני שקונים עגלה יש כמה דברים שחשוב לקחת בחשבון, כדי שתוכלו להנות מעגלה נוחה לשימוש. העגלה הולכת לשרת אתכם בצורה משמעותית, וחשוב לבחור עגלה איכותית שבאמת תאפשר לכם להנות מהשימוש בה. אנחנו כאן כדי לתת לכם את כל מה שחשוב לבדוק לפני שבוחרים עגלה.
עגלת תינוק

איך נדע איזו עגלת תינוק לקנות?

בעת בחירה של עגלה לתינוק אנחנו בתור הורים צריכים לזכור קודם כל את התפקיד של העגלה. העגלה היא זו שמאפשרת לנו להסתובב עם התינוק ולקחת אותו לכל מקום. למעש העגלה הולכת להיות בתקופה שאחרי הלידה וגם הרבה מאוד זמן אחריה פריט שלא נפרד מכם. לאור זאת צריכה להיות ברורה לכם החשיבות של בחירת עגלה בצורה נכונה.

אנחנו כאן כדי לעזור לכם לבחור את העגלה המתאימה לתינוק שלכם. עגלה מתאימה היא כזו שתשרת אתכם בצורה הטובה לאורך כמה שיותר זמן. הקפידו על הגורמים שאותם נפרט כדי שהעגלה שתבחרו תהיה העגלה הנכונה.

1. בטיחות העגלה

בכל מה שקשור לציוד תינוקות, הדבר החשוב ביותר הוא כמובן בטיחות. כאשר מדברים על עגלות לתינוק הבטיחות היא קודם כל בקיבוע של התינוק אל העגלה. הקפידו לבדוק שרצועות הקשירה אכן מהדקות את התינוק אל העגלה, ויחד עם זאת גם לא חונקות אותו בצורה מסוכנת. וודאו שהעגלה יציבה ושדחיפת העגלה מרגישה לכם בטוחה.

2. עגלה שקלה לניקוי

השעות הרבות שאתם הולכים לעשות שימוש בעגלה והעובדה ששימוש רב בעגלה נעשה תחת כיפת השמיים, מצריכים מכם לוודא שניתן לנקות את העגלה בצורה קלה. ניקיון העגלה הוא קודם כל ביחס לחלק הפנימי שלה היכן שנמצא התינוק, אך גם עבור החלקים החיצוניים שלה כדי לשמור על המראה שלה כמה שיותר נקי.

3. משקל העגלה

לא תמיד ההורים נותנים את הדעת על המשקל של העגלה, כיון שבמקרים רבים העגלה נקנית עוד לפני הלידה של התינוק. חשוב לזכור שאת העגלה יחד עם התינוק אתם לא פעם תצטרכו להרים במדרגות או לדחוף לאורך זמן רב. וודאו שהעגלה קלה כמה שיותר עבור הנוחות שלכם, כמובן בלי להתפשר על הבטיחות.

נוחות עגלת התינוק

התינוק שלכם הולך לבלות הרבה מאוד שעות בתוך העגלה, במיוחד בשלבים הראשונים. הקפידו על עגלה נוחה, מאווררת ונעימה לשהייה כדי שהתינוק ירגיש בעגלה כמה שיותר נוח. כמובן שהנוחות מתייחסת גם אליכם בתור מי שהולכים לדחוף את העגלה הזו לא מעט שעות, וחשוב שהיא גם תהיה נוחה עבורכם.

4. העיצוב שלה

העיצוב של עגלות תינוק עבר שינוי משמעותי בשנים האחרונות וכיום ניתן למצוא עגלות בשלל עיצובים. כמובן שהעיצוב לא צריך להיות הגורם החשוב ביותר שעל פיו אתם מחליטים איזו עגלה לקנות, אולם מומלץ לקנות עגלה שנראית יפה. עגלה כזו תקשט גם את הבית שלכם ותגרום לתינוק שלכם לקבל תשומת לב מיוחדת בכל מקום שאליו תגיעו.

לסיכום:

בקניית עגלות לתינוק יש לתת דגש גדול על הבטיחות של העגלה. רק לאחר שמצאתם מספר עגלות בטיחותיות תוכלו לתת מקום לשיקולים אחרים כמו נוחות, משקל העגלה וכמובן העיצוב שלה. בנוסף, כדאי לבחור בעגלה שתהיה קלה לניקוי כמה שיותר.

לשתף זה לאהוב

הירשמו לניוזלטר וקבלו עדכונים בכל מידע חדש שיעלה

Picture of צוות baby-safety
צוות baby-safety

הצוות מביא את התכנים החשובים ביותר, ומשקיע במחקר ובכתיבה כדי לתת לכם את המידע העדכני ביותר.

שטחי פרסום/קניית קישור

מעל 2,600 כניסות אורגניות בחודש לאתר,
מקהל ממוקד של הורים לילדים ותינוקות.
אתר עם תוכן איכותי בלבד!